Dimatteo Kurşun erime tavası Balıkçılık Platin Kalıp, balık yalancı yem Kalıp, Kapasite: 1680g / 60oz Güç: 1500w Voltaj:
  • Son

Dimatteo Kurşun erime tavası Balıkçılık Platin Kalıp, balık yalancı yem Kalıp, Kapasite: 1680g / 60oz Güç: 1500w Voltaj:

₺ 159.98

sayı
Tuva'dasın müsait

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Balıkçılık Platin Kalıp.Balıkçılık Platin Kalıp.Platin nasıl yapılır : 1. Koruyucu giysiler giydiğinizden emin olun ve kurşunu ısıtırken ve dökerken tüm özen gösterilmelidir. 2. Hurda kurşunu tencereye koyun ve eriyene kadar ısıtın (kurşun normalde 650 derecede eriyecektir). 3. Kurşun eridikten sonra, tepeye yükselen kirleri çıkarmak için bir yemek kaşığı kullanın. 4. Elbise askısı telinizi alın (tel yalnızca merkezde bir delik gerektiren platinler yaparken kullanılır) ve kalıbın içine yerleştirin. 5. Maşayı kullanarak tur kalıbını dikkatlice alın ve dökme boşluğunu size bakacak şekilde yerleştirin. 6. Kavite dolana kadar erimiş kurşunu kalıba dökün. 7. Kullanmadan önce kalıbın önceden ısıtılması tavsiye edilir. 8. Kalıp ısıtıldıktan ve lesd'niz tamamen eridikten ve temizlendikten sonra, kurşunu boşluğa dökmeye devam edebilirsiniz. 9. 10 Saniye bekleyin ve pense kullanarak teli dışarı çekin, ardından kalıbı açmaya devam edin. 10. Pensenizi kullanarak, platinlerin üst kısmının fazla ucunu kesin. 11. İyi şanslar ve her zaman dikkatli olmayı unutmayın. 12.İstenmeyen ipucunu atarken lütfen uygun yöntemler hakkında yerel makamınıza dikkat edin.Uyarı : 1. Kurşun toksik bir maddedir 2. Kalıpları teslim ederken KKD kullanın 3. Su erimiş kurşunun patlamasına neden olabileceğinden kuru kalıplar kullanın.